Zaproszenie na Miesięczną Szkołę Animatora w Krościenku n/Dunajcem

Szczęść Boże,

zapraszam na miesięczną szkołę animatora, która odbędzie się w centrum ruchu w Krościenku n. Dunajcem w terminie 31VII (godz. 19:00) – 27 VIII. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Uczestników prosimy o wypełnienie i przysłanie karty uczestnictwa, którą zamieszczam w załączniku.

ks. Marek Sędek z diakonią

Karta uczestnictwa – pobierz

P.S.
Miesięczna Szkoła Animatora jest przewidziana dla osób po pełnej formacji podstawowej Ruchu Światło-Życie, mających nie mniej niż dwadzieścia lat. Pragniemy, żeby były to osoby pełniące odpowiedzialność we wspólnotach oraz w diakoniach specjalistycznych.

Szkoła daje szansę doświadczenia całości charyzmatu Ruchu Światło-Życie. Ma ona za zadanie przygotowanie do pogłębienia życia charyzmatem światło-życie przez odpowiedzialnych Ruchu na szczeblu diecezji, oraz do posługi w formacji animatorów w diecezjach, rejonach…. Dlatego prosimy o kierowanie wyłącznie osób, które mają już większe – kilkuletnie doświadczenie animatorskie (kandydatów na animatorów kierujemy na KODA!). Wieloletnie doświadczenie potwierdza, że ewentualne zrezygnowanie z posługi w diecezji w danym roku na rzecz uczestnictwa w Szkole doświadczonego animatora (także kleryka czy kapłana) owocuje w latach następnych.

Uwaga: Do uczestnictwa w Szkole przyjmujemy wyłącznie na wniosek i odpowiedzialność moderatora diecezjalnego lub prowincjalnego.

Koszt Szkoły Animatora wynosi w br. 1500 zł. Prosimy o zgłoszenia uczestników (bądź ich potwierdzenie) poprzez wysłanie wypełnionej niniejszej karty uczestnika na adres: sekretariat@oaza.pl

(Po wypełnieniu i podpisaniu zeskanować i przesłać drogą elektroniczną)

24 maja 2016|Aktualności|