PREZENT dla Ojca Świętego Franciszka na ŚDM w Krakowie

Z okazji Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie, w dniach 26-31 lipca 2016 roku, pragniemy przygotować Ojcu Świętemu szczególny PREZENT, margaretkowy bukiet modlitwy w Jego intencji.

Inicjatywa objęta jest patronatem Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży, otrzymała również błogosławieństwo Krajowego Duszpasterza MłodzieżyBiskupa Henryka Tomasika.

Zwracamy się z wielką prośbą o ogłoszenie tej inicjatywy w parafiach i grupach modlitewnych oraz wśród osób z zagranicy, którzy przybędą na ŚDM.

Do margaretki można przystąpić już dziś pojedynczo lub grupowo.

Zapisy w sześciu językach (polski, angielski, rosyjski, włoski, francuski, chorwacki) na stronie internetowej: www.margaretka.org.pl.

Margaretki w intencji Ojca Świętego wysyłamy w formie elektronicznej z modlitwą s. Faustyny i koronką do Bożego Miłosierdzia.

Dla grup 7 osobowych (1 margaretka) istnieje możliwość przesłania blankietów papierowych na wskazany adres (w języku polskim i na terenie Polski).

Księga z imionami i nazwiskami osób modlących się w intencji Papieża, zostanie uroczyście przekazana Ojcu Świętemu Franciszkowi. Ufamy, że modlitwa margaretkowa będzie dla niego najwspanialszym prezentem i ogromną radością.

Szczęść Boże.

Ewa Dobrowolska

Centrum Apostolatu Margaretka

pope@margaretka.org.pl

tel. 609-231-509

16 lipca 2016|Aktualności|