Konferencja „Biblia o finansach. Prawdziwa wolność finansowa”

Diakonia Środków Materialnych poleca wszystkim zainteresowanym konferencję  Biblia o finansach. Prawdziwa wolność finansowa. Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia br. w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie.

Organizatorzy, czyli Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Miriam”, podkreślają, że Wielki Post to właściwy moment na zadanie sobie pytania, czy dobrze rozporządzaliśmy tym, co otrzymaliśmy od Boga. Jest to także czas, by na nowo określić swoją odpowiedzialność za posiadane dobra materialne. Podczas spotkania można będzie wysłuchać świadectw osób, które postanowiły radykalnie zmienić podejście do swoich pieniędzy, ale przede wszystkim dowiedzieć się, co na ten temat mówi Pismo Święte. Biblia zawiera około 2.300 wersetów, w których Bóg objawił nam zasady dotyczące pracy, zarabiania, wydawania, oszczędzania, inwestowania, dawania wychodzenia z długów oraz uczenia dzieci, w jaki sposób powinny korzystać z pieniędzy.

–  Nie spodziewałam się, że w Piśmie Świętym jest tak dużo cytatów odnoszących się do prawidłowego rozporządzania pieniędzmi – mówi uczestniczka podobnej konferencji, która odbywała się w Krakowie. – Uświadomiłam też sobie, że moje pieniądze nie są moją własnością. Jezus jest moim Panem, więc wszystko co robię z pieniędzmi powinnam oddawać Jezusowi. Najbardziej utkwiły mi w pamięci słowa, że Pan Bóg przygotował dla mnie wielkie bogactwo, ale żeby je otrzymać muszę udrożnić kanał przekazania tego bogactwa. Jeśli będę dzielić się z potrzebującymi, to przetkam kanał którym Bóg będzie mógł przekazać pieniądze dla mnie. Takie podejście oczywiście wymaga wielkiego zaufania do Boga, ale to chyba właśnie o to chodzi w chrześcijaństwie. Polecam wszystkim uczestnictwo w tej konferencji. Otwiera ona oczy na wiele spraw, o których myślimy, że wiemy wszystko, a tak naprawdę wiemy niewiele.

Szczegóły wydarzenia, koszt uczestnictwa oraz istotne informacje dostępne są pod adresem http://www.miriam.rzeszow.pl/2017/03/konferencja-finansowa-biblia-o-finansach-zapowiedz/. Termin zapisów upływa 30 marca.