Wielka ewangelizacja Wrocanki – dołącz do zespołu!

I chociaż wielka oznacza, że spodziewamy się ogromnych owoców, to skala przygotowania też ma swój rozmach. W końcu, pragniemy zanieść Chrystusa dla całej miejscowości. Tu ważna uwaga – potrzeba także Twojej pomocy i zapału! 

W 2015 roku odbyła się pierwsza taka, bezprecedensowa akcja. Wtedy grupa ewangelizatorów przez 4 dni przekazywała wiarę mieszkańcom Rogóżna. Był to szereg konferencji oraz nabożeństw skierowanych do mieszkańców oraz czas wspólnej zabawy podczas wieczorów ewangelizacyjnych. Jednym z ważniejszych i zapadających w pamięć elementów były odwiedziny przez rzeczywistego Chrystusa w Najświętszym Sakramencie w każdym domu.

W tym roku podobny scenariusz realizujemy we Wrocance – miejscowości, która w kręgach oazy przemyskiej jest już dobrze znana dzięki Wspólnocie Życia Ruchu, która tam powstaje. Z inicjatywy Ruchu, a w szczególności osób włączających się w tworzenie Wspólnoty odbędzie się Wielka Ewangelizacja Parafii Wrocanka.

Już od 16-20 sierpnia 2017 na ulice Wrocanki wyjdą animatorzy, siostry zakonne i kapłani niosąc (także dosłownie!) Chrystusa do każdego z domów.

Tu potrzeba Twojego zaangażowania! W każdej chwili możesz podjąć się wolontariatu w ramach zespołu ewangelizatorów. W czasie ewangelizacji potrzebne jest zaangażowanie wielu osób, którym na sercu leży świadectwo o Chrystusie. Każda Twoja pomoc będzie na wagę złota.

Chętnych do podjęcia posługi w czasie ewangelizacji prosimy o kontakt z an. Radosławem Fiejdaszem pod nr tel: 607 155 346 lub ks. Danielem Trojnarem: 513 918 500

Nie jest wymaga pełna dyspozycyjność (możesz przyjechać na jeden lub dwa dni). Dla każdego z wolontariuszy zapewniony jest nocleg oraz wyżywienie. Dodatkowe informacje dostępne są pod ww nrami telefonów. Dzwoń/pisz SMS już teraz i nie zwlekaj! ;)

RAMOWY PROGRAM

7:30 – Jutrznia dla ewangelizatorów
8:00 – Śniadanie
9:00 – Adoracja N. Sakramentu dla ewangelizatorów
10:00 Ewangelizacja dzieci (plac przy remizie)
11:30/12:00 Wyjście ewangelizacyjne po domach
16:00 – 18:00 Wyjście do domów
z Najśw. Sakramentem
18:00 kolacja dla ewangelizatorów
19:00 EUCHARYSTIA – plac przy remizie/kościół
20:00 Wieczór ewangelizacyjny – plac przy remizie/kościół

Wieczory ewangelizacyjne

I dzień  Miłość Boża

EUCHARYSTIA
Adoracja N. Sakramentu z modlitwą uwielbienia i indywidualnym błogosławieństwem N. Sakramentem

II dzień – Grzech człowieka

EUCHARYSTIA
Adoracja N. Sakramentu  z modlitwą o przebaczenie, uwolnienie i uzdrowienie

III dzień Jezus Jedynym Zbawicielem

EUCHARYSTIA
Wspólnotowa celebracja Sakramentu Pokuty
i pojednania

IV dzień– Przyjęcie Jezusa jako Jedynego Pana  i Zbawiciela

EUCHARYSTIA
Droga Krzyżowa ulicami parafii

V dzień Duch Święty i Wspólnota

EUCHARYSTIE niedzielne
Indywidualna modlitwa o wylanie Ducha Świętego
Pogodny wieczór – parafialne ognisko