Pierwszy numer w tym roku już jest! Przeczytacie w nim m.in. o tym, jakich czynności liturgicznych i dlaczego nie powinna wykonywać kobieta, czy istnieje katalog błędów bezwiednie popełnianych w trakcie sprawowania liturgii, oraz komu i do czego potrzebny jest świecki ceremoniarz („Dobrze przygotowani”).

… co to jest miktam i czy ma coś wspólnego z turystą wędrującym do Nowego Sącza, dowiadując się przy okazji, że Paraklet to ktoś, kto wzywa, wywołuje, zaprasza, zachęca, dodaje otuchy, pociesza, prosi, lituje się, broni, jest orędownikiem, wspomożycielem, adwokatem, rzecznikiem. To także biblijne określenie Ducha Świętego, który prowadzi nas w głąb Słowa Bożego. („Paraklet”).

… po co jechali do Katowic na początku grudnia moderator diecezjalny i animatorzy Ruchu oraz jak prezentuje się na półce biskupiej biblioteki zbiór dokumentów z procesu beatyfikacyjnego ks. Franciszka Blachnickiego, a nawet ile miejsca w tym zborze zajmują materiały z Archidiecezji Przemyskiej („Przesiąknięty oazą”).

… o prawej ręce księdza moderatora wakacyjnego turnusu rekolekcji, czyli rozterki animatorów, którzy muszą być wszędzie, wszystko umieć i wszystkiemu podołać, mocując się z poczuciem wielkiej odpowiedzialności za innych i własnymi słabościami („Trudno, czyli łatwo”).

Opcje prenumeraty, dodatkowe informacje i inne na: 

Charyzmat