Jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych w parafiach Archidiecezji Przemyskiej pojawi się najnowszy, 23 numer „Charyzmatu”. Nowy rok otwieramy w nieco zmienionej szacie graficznej, proponujemy nowe tematy i liczymy, że Czytelnicy chętnie dowiedzą się między innymi…

… czy płeć piękna ma cokolwiek do powiedzenia w sprawie liturgii. Pierwsza odsłona tematu, wokół którego nie ustają kontrowersje, w dodatku Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej („Kobieta kontra liturgia”, s. 20-21)

… dzięki komu i jak funkcjonuje Wspólnota Życia Miłosiernego Chrystusa Sługi. Co udało się już zrobić, czy są kolejni chętni do podjęcia wyzwania, opowiada odpowiedzialny za Wspólnotę ks. Daniel Trojnar („Wrocnaka – co słychać?”, s. 18)

… jakie materialne ślady pozostawił po sobie w Polsce ks. Franciszek Blachnicki i dlaczego opowiadano, że nigdy nie używał hamulca. Subiektywny przegląd miejsc związanych z osobą założyciela Ruchu dokonany został w trzydziestą rocznicę jego śmierci i – jak wszyscy wierzymy – w przeddzień beatyfikacji („Miejsca ks. Franciszka”, s. 12-15).

 


 

23 numer jest już dostępny w sprzedaży

Dołącz do prenumeraty już teraz
i otrzymuj egzemplarz prosto do domu w całej Polsce!

Charyzmat