Na początku marca prosiliśmy użytkowników naszej strony o uwagi, co do jej treści i funkcjonalności. Chcieliśmy poznać oczekiwania odbiorców żeby wiedzieć, co i gdzie należałoby poprawić. Chyba możemy spać spokojnie, bo w wyznaczonym terminie nie otrzymaliśmy żadnych uwag. Mamy wielką nadzieję, że strona po prostu się podoba i każdy bez trudu znajduje na niej to, czego akurat potrzebuje. Jakby na potwierdzenie tej tezy, wiele ciepłych słów o „oaza.przemyska.pl” usłyszeliśmy od uczestników V Ogólnopolskiej Oazy Jedności Diakonii Komunikowania Społecznego. Jest to dla nas opinia cenna, bo pochodząca od fachowców, którzy przecież sami prowadzą strony swoich wspólnot, a także tę ogólnopolską.

Członkowie i sympatycy DKS z całej Polski spotkali się po raz piąty w połowie marca br., tym razem w Dąbrówce koło Opoczna. Pierwszy raz w spotkaniu wziął udział nowy odpowiedzialny za Centralną DKS – Marcin Łęczycki. Po raz pierwszy też samodzielne zdjęcia wykonał najmłodszy członek DKS i uczestnik wszystkich dotychczasowych OJ – niespełna siedmioletni Krzyś Jasina. Galeria zdjęć do obejrzenia tutaj:

FOTO

Mimo dotychczasowych dobrych notowań zapewniamy, że będziemy się naszej stronie uważnie przyglądać; będziemy ją również poprawiać i uzupełniać. W każdej chwili można do nas napisać (dks@oaza.przemysl.pl) i zgłosić swój pomysł lub chęć pomocy w tej sprawie. Dobrze wiemy, że kto staje w miejscu, ten się cofa. A my przecież nadal chcemy być najlepsi.