Oaza Modlitwy
Dziś w Heluszu rozpoczyna się Oaza Modlitwy. Są to rekolekcje kierowane do członków Domowego Kościoła, młodzieży po I stopniu ONŻ [czytaj dalej]
Newsletter Moderatora Generalnego – wrzesień 2020
Podsumowanie OŻK 2020 W dniach 25–26 sierpnia br. odbyło się Podsumowanie oaz żywego Kościoła 2020 roku, w którym uczestniczyli fizycznie, [czytaj dalej]
Lekcja z DKS
Pod koniec lutego przyjęliśmy zaproszenie od uczniów klasy II b ze Szkoły Podstawowej Nr 14 w Przemyślu. Lekcja o tym, [czytaj dalej]
Nowy Diecezjalny Moderator Ruchu Ś-Ż Archidiecezji Przemyskiej
Komunikat moderatora diecezjalnego Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej ks. Marcina Koperskiego Drodzy oazowicze, szanowni członkowie Domowego Kościoła ? Wraz z dniem 27.06.2020 [czytaj dalej]
DOM – nowy początek
Tegoroczny DOM był inny. Reżim sanitarny i ograniczenia związane z wyjazdem na COM nieco zmieniły formułę spotkania. Niezmienny pozostał jednak [czytaj dalej]
Pismo Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej
Statystycy i naukowcy dawno już obwieścili, wraz z zapaścią czytelnictwa, koniec książek i gazet. Dlaczego zatem od roku 2011 przygotowujemy dla Was „Charyzmat”? Po pierwsze dla tego, że nie wierzymy statystykom. Nasze źródła podają, że są jeszcze na świecie ludzie, dla których szelest kartek i zapach świeżego druku jest szczególną przyjemnością, której nie zastąpi kolejna odsłona strony internetowej. Po wtóre – gazetkę można zabrać ze sobą wszędzie, w przeciwieństwie do komputera, nawet bardzo małego. Nie wymaga zasilania, baterii, klawiatury ani żadnych innych urządzeń. Zawsze można ją wyjąć z kieszeni, przerzucić strony, przeczytać bądź nie przeczytać, schować, a potem wrócić do tekstu. No i przecież ładnie oprawiony rocznik dobrze wygląda na półce.








