Charyzmat

Najnowszy numer

Nr 31/2019

O prenumeracie

Zmiana danych, rezygnacja z prenumeraty, inne opcje prenumeraty, problemy z płatnością, inne

Paweł Socha

601 496 124
charyzmat@przemysl.oaza.pl

Redakcja Charyzmatu

Jeżeli chcesz z nami współpracować, napisz!

Monika Jasina

Redaktor naczelny
668 179 414
mjasina@przemysl.oaza.pl

Prenumerata pisma Charyzmat

Wszystkie pola są wymagane.

Imię i nazwisko:

Adres do wysyłki

Ulica, nr domu, miejscowość:

Kod pocztowy, miejscowość:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Wybierz Rejon:

Prenumeruj Charyzmat:


Po złożeniu zamówienia na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą złożenia zamówienia.

„Jeden rok (4 numery) = 14 zł

Wpłatę należy dokonać na konto” Diakonia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej, numer konta otrzymasz w mailu który otrzymasz po złożeniu zamówienia prenumeraty, w tytule przelewu należy wpisać „Charyzmat – prenumerata”

Zamawiając nasze pismo wspieracie Państwo cele statutowe Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Przemyskiej. Dziennikarze, redakcja oraz technicy pracują nieodpłatnie. Koszt druku i dystrybucji to, w przeliczeniu na jeden egzemplarz 3,50 zł.

Statystycy i naukowcy dawno już obwieścili, wraz z zapaścią czytelnictwa, koniec książek i gazet. Dlaczego zatem od roku 2011 przygotowujemy dla Was „Charyzmat”?

Po pierwsze dla tego, że nie wierzymy statystykom. Nasze źródła podają, że są jeszcze na świecie ludzie, dla których szelest kartek i zapach świeżego druku jest szczególną przyjemnością, której nie zastąpi kolejna odsłona strony internetowej. Po wtóre – gazetkę można zabrać ze sobą wszędzie, w przeciwieństwie do komputera, nawet bardzo małego. Nie wymaga zasilania, baterii, klawiatury ani żadnych innych urządzeń. Zawsze można ją wyjąć z kieszeni, przerzucić strony, przeczytać bądź nie przeczytać, schować, a potem wrócić do tekstu. No i przecież ładnie oprawiony rocznik dobrze wygląda na półce.

Czytaj więcej

Charyzmat nr 31

Najnowszy numer naszego kwartalnika już wyruszył do Czytelników. Tym razem tematem przewodnim jest "martyria" czyli świadectwo. Ale nie brakuje również ciekawych wspomnień porekolekcyjnych oraz wspaniałych planów Diakonii Misyjnej. Pytajcie w parafiach!

19 maja 2019|Możliwość komentowania Charyzmat nr 31 została wyłączona

Świadome świętowanie. Liturgia mszy ślubnej

Każda liturgia mszy ślubnej jest inna, tak jak inne i niepowtarzalne są pary narzeczeńskie. Ważne jest, aby mieć świadomość, jak liturgia mszy ślubnej powinna wyglądać oraz w jaki sposób można się do tego wydarzenia przygotować.  [...]

05 kwietnia 2019|Możliwość komentowania Świadome świętowanie. Liturgia mszy ślubnej została wyłączona

Odprawiajmy nasze święto w Panu

Niezwykłą intuicją ks. Blachnickiego było połączenie liturgii z następującą po niej agapą. W ten sposób świętowanie wertykalne, celebrowane w relacji Bóg-człowiek, zostało ściśle złączone ze świętowaniem horyzontalnym na płaszczyźnie międzyludzkiej. Suplement św. Benedykta z Aniane [...]

29 marca 2019|Możliwość komentowania Odprawiajmy nasze święto w Panu została wyłączona

Wszystkie numery

Pobierz poprzednie numery pisma Charyzmat